درباره ما

فینویشن با هدف معرفی، آموزش، مشاوره و گسترش نوآوری در صنعت مالی و بانکی شکل گرفته است. در تشکیل این مجموعه جمعی از متخصصان فناوری مالی و مدیریت کسب‌و‌کار به قرار زیر همفکری داشته اند:

 

مهدی اسماعیلی رخ

مهدی اسماعیلی رخ دارای مدرک Certified BlockChain Expert، عضو Blockchain Council و بنیان‌گذار بلاک چین منتورز است. وی تجارب متعددی در زمینه مدیریت پروژه‌های بزرگ و ملّی در حوزه فناوری اطلاعات و مدیریت دارد. اسماعیلی رخ پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات تا مقطع دکترای مدیریت تکنولوژی تحصیل کرده است. وی هم اکنون در حوزه فناوری‌های نوین و بانکداری دیجیتال مشغول به مشاوره و فعالیت است.

 

ارسلان حاجی نیلی

ارسلان حاجی نیلی در نقش مدیرپروژه در پروژه‌های متعدد مشاوره‌ای در سازمان‌های خدماتی و نظام بانکی حضور داشته است. او فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع از دانشگاه صنعتی شریف است و تا مقطع کارشناسی ارشد تحصیلات خود را ادامه داده است. وی دارای بیش از یازده سال سابقه کار در حوزه‌های مدیریت و فناوری است.

 

 

فیروزه کرمانشاه

فیروزه کرمانشاه در مقطع دکترای کارآفرینی دانشگاه تهران تحصیل کرده است و عضو هیات موسس گروه سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایاست. وی مشاور راه اندازی و تامین سرمایه برای کسب و کارهای فناورانه است و بررسی تاثیرات اجتماعی فناوری های نوین از حوزه های پژوهشی اوست.

 

 

 

گروه Finovation از همراهی خبرگان و متخصصان در این مجموعه استقبال می کند. در صورت علاقمندی به همکاری و ارائه مطلب در سایت خواهشمند است فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید: